Діагностика комп’ютерів

Діагностика несправностей комп’ютера — це широкий комплекс робіт, спрямований на виявлення причини некоректної роботи ПК. Діагностика може здійснюватися, як за допомогою спеціалізованого устаткування, так і з використанням програмного забезпечення. На вимогу клієнта робиться повна діагностика комп’ютера, яка дозволяє визначити слабкі місця техніки на апаратному і програмному рівнях.

Якщо ваш ПК відмовляється працювати належним чином, не варто вирішувати виниклу проблему самостійно — це може лише посилити ситуацію.Ремонт комп’ютерів і їх діагностику слід довіряти тільки компетентним співробітникам профільних фірм. Послуги нашої компанії представлені на ринку досить давно, що дозволило нам завоювати авторитет і сформувати базу лояльних клієнтів.

diag1

У нашому сервісі діагностика систем комп’ютера проводиться на обладнанні, що дозволяє отримати точну інформацію про несправність максимально швидко. Після визначення причини поломки майстер може запропонувати замовнику кілька варіантів усунення. Якщо діагностика обладнання комп’ютера дефект деталей системного блоку, її можна або замінити, або відновити. Другим шляхом слід йти тільки в тому випадку, якщо це економічно доцільно.Бажаєте максимально продовжити життя свого ПК? Не відкладайте дзвінок до спеціалізованої компанії, адже згодом маленька проблема може спричинити серйозні матеріальні витрати.
Місця, які найбільше схильні до накопичення пилу в комп’ютері — лопасті вентиляторів, решітки радіаторів і днище системного блоку. Таке забруднення ускладнює роботу системи, тому чищення комп’ютера від пилу є важливою профілактикою, так само як і чищення ноутбука від пилу. При цьому потрібно пам’ятати, що не всі способи видалення пилу є хорошими. Тому не рекомендується проводити таку копітку роботу в домашніх умовах.
У нашому сервісному центрі чищення комп’ютера від пилу проводиться за допомогою спеціальних пристроїв. Акуратно та точно виконана робота повністю виключає пошкодження важливих деталей. Ремонт комп’ютера у нашому сервісі проводиться лише кваліфікованими фахівцями, майстрами своєї справи.