Модернізація комп’ютера

Для сучасного користувача модернізація комп’ютера (upgrade) – тенденція, яку неможливо оминути. Розробники програмного забезпечення не стоять на місці, пропонуючи нові рішення та можливості, але вони вимагають більшої продуктивності ПК.

upgrade1
У середньому комплексний апгрейд комп’ютера слід проводити кожні 2-3 роки. Хоча, звичайно, затяті геймери з цим не погодяться, оскільки воліють удосконалювати свою «машину» як мінімум кілька разів на рік.

  • Коли варто вдатися до апгрейду комп’ютера?
  • Якщо ваш комп’ютер не може забезпечити потрібної вам продуктивності при роботі на ньому або ви хочете грати на комп’ютері в сучасну гру з красивою графікою, то апгрейд допоможе вам малою кров’ю досягти бажаної продуктивності комп’ютера.

    Модернізувати комп’ютер варто лише в тому випадку, якщо це буде вигідніше, ніж купити новий системний блок. Наприклад, модернізація комп’ютера може бути потрібна відеосистемі, а ваша материнська плата не може використовувати нову відеокарту, яку ви задумали купити собі. Заміна материнської плати може потягнути за собою заміну інших комплектуючих: процесора, оперативної пам’яті, жорсткого диска з новим інтерфейсом підключення. А комп’ютер, що вийшов, не може потягнути ваш старий блок живлення. А модернізація блоку живлення означатиме, що від вашого старого комп’ютера залишився тільки старий корпус і погано читає диски DVD-Rom.

  • Що міняти при апгрейді комп’ютера?
  • Що входить до складу комп’ютера? Це корпус комп’ютера (зазвичай він ніколи не модернізується), блок живлення, материнська плата, процесор, відеокарта, оперативна пам’ять, жорсткий диск, оптичний пристрій для читання оптичних дисків. У різних випадках потрібно замінити один компонент, а частіше відразу кілька.

    Якщо ви хочете зробити модернізацію комп’ютера (апгрейд), який відповідатиме вашим вимогам та матеріальним можливостям, зверніться за допомогою до фахівців. Нашими співробітниками здійснюється складання та модернізація комп’ютерів на професійній основі. Ми тримаємо руку на пульсі новинок у світі Hi-Tech, тому прекрасно знаємо, що запропонувати вам для вирішення конкретного кола завдань.

    upgrade2