Ремонт ноутбуків

Ремонт ноутбуків – одна із спеціалізацій нашого сервісного центру. При розгляді поломок, двох видів: програмна та апаратна. Наш СЦ пропонує Вам безкоштовну консультацію щодо подальшого ремонту, як апаратного, так і програмного:

repairnote3

Сервісний центр компанії «Нео» здійснює професійний ремонт та сервісне обслуговування ноутбуків Hewlett Packard, Acer, Asus, Samsung, Dell, Sony, LG, Toshiba, Lenovo, MSI та багатьох інших виробників.
Наш сервісний центр у найкоротші терміни та з дотриманням усіх технологічних сервісних вимог виконає ремонт будь-якої складності Ваших ноутбуків. Досвід фахівців компанії та сучасне технічне оснащення дозволяє виконувати програмний та апаратний ремонт ноутбуків будь-якого рівня складності.

Статистика стверджує:

Бажаєте поповнити цю статистику власним випадком?

repairnote2

Ми гарантуємо, що зможемо Вам допомогти відремонтувати ноутбук швидко, за привабливою вартістю та без зайвих неприємностей!

Пам’ятайте! Ремонт ноутбука відповідальне та досить складне завдання, тому вирішення цього питання краще довірити професіоналам. Адже некваліфіковане втручання або навіть спроби розкрити ноутбук людиною, непоінформованою про конструктивні особливості подібної техніки, може призвести в кращому випадку до подорожчання остаточної вартості ремонту, а в гіршому – втрати працездатності виробу в цілому. Враховуючи, що в ноутбуках часом зберігається занадто багато важливої ​​інформації, не варто нехтувати здоровим глуздом у пошуках незначної економії у випадках звернення за ремонтом ноутбука до «самопальних» ремонтників.