Ремонт принтерів

Одним із основних видів діяльності є ремонт принтерів, БФП та їх обслуговування (діагностика, профілактика).

printer1
Наша компанія спеціалізується на обслуговуванні та ремонті принтерів понад 10 років. Досвід, накопичений нашими фахівцями, дозволяє проводити обслуговування та ремонт принтерів та МФУ всіх марок будь-якої складності у найкоротші терміни. Досвідчені фахівці професійно проведуть ремонт матричних принтерів, струменевих принтерів, лазерних принтерів, а також багатофункціональних пристроїв таких виробників, як HP (Hewlett Packard), OKI, Canon, Brother, Samsung, Xerox, Epson, KM (Kyocera Mita), Lexmark та ін.

Під час ремонту ми використовуємо лише високоякісні запасні частини та офіційну документацію, що дозволяє скоротити термін усунення несправності.
Для якісного ремонту принтера в першу чергу необхідно провести детальну діагностику. Ремонт лазерних принтерів HP, Canon, Samsung, іншої оргтехніки полягає в заміні зношених деталей і вузлів, що вийшли з ладу, виявленні потенційних несправностей, які надалі можуть вплинути на працездатність техніки.

До переліку робіт з ремонту принтерів входить:

На всі види обслуговування та ремонтів принтерів, БФП ми надаємо гарантію

Щоб будь-яка техніка жила і працювала довго та щасливо, її необхідно грамотно та своєчасно обслуговувати, діагностуючи можливі неполадки та усуваючи їх причини.Повірте, ремонт лазерних принтерів і МФУ коштує набагато дорожче, ніж їх поточне профілактичне обслуговування, так навіщо ж зайвий раз ризикувати? Отже, якщо не хочете рано чи пізно «гуглити» щось на кшталт «ремонту принтерів Полтава», паралельно збираючи кругленьку суму на ці самі ремонтні заходи, подбайте про забезпечення своєї техніки якісним технічним обслуговуванням. Як би ретельно і професійно не здійснювалася діагностика та техобслуговування оргтехніки, одного разу механізм може дати слабку і сумно замовкнути.

printer2

Наша основна мета – збільшити термін служби Вашої техніки!