Заправка та реставрація картриджів

В наш час заправка лазерних картриджів стала досить популярною. Зараз важко знайти компанію, яка не заправляє лазерні картриджі, а купує нові. Це не дивно — заправляючи лазерні картриджі, можна дуже істотно заощадити. Заправка лазерних картриджів ніяк не завдає шкоди самому принтеру,побоюватися абсолютно нічого. Заправляти картридж потрібно до тих пір, поки він остаточно не «вмре».

Відмінність від заправки струменевих картриджів

cart2
Заправка лазерних картриджів відрізняється від заправки струменевих картриджів тим, що в лазерні картриджі засипається порошок. Струменеві картриджі працюють на чорнилі, що ускладнює процес заправки. Картридж із чорнилом спочатку повністю герметичний. Для заправки необхідно зробити невеликий отвір у кутку картриджа. Однак, хоч отвір дуже невеликий (трохи більше діаметра голки шприца), герметичність таки порушується. Це може призвести до виливання чорнила в апарат, який навряд чи вдасться відремонтувати після цього. З лазерними картриджами таких проблем немає.
Загалом, заправляти лазерні картриджі можна і потрібно, а ось струменеві заправляти досить небезпечно. Наша компанія заправкою струменевих картриджів займається, але все ж таки ми рекомендуємо купувати нові картриджі.

Якщо ваш картридж перестав друкувати текст і почав пускати по довжині листа білу смугу — це явна ознака того, що картридж пора заправити (або замінити на новий). Чорні смуги на листі, у вигляді сірого фону збоку листа по усій довжині — це теж ознака заправки картриджів. Цей фон — це підсипання тонера з бункера відробітку картриджа. Зазвичай він з’являється, коли ми, намагаючись додрукувати картридж до останньої краплі починаємо його трясти (украй не рекомендуємо трясти картридж, Ви завдаєте шкоди не лише картриджу, але і апарату). Інші чорні дефекти на листі це ознака зносу деталі картриджа (фотобарабана), який підлягає заміні. Так само замість чорного отримуємо сірий колір тексту — явну ознаку зносу валу.

Заправка картриджів — у цьому простому і непоказному на вигляд словосполучення приховано дуже багато такого, що напевно припаде до душі будь-якому розсудливому власнику друкувальної техніки! І, повірте, після заправки картриджа, виконаної майстрами нашого сервісного центру, ви по-новому поглянете на друк, і побачене вам сподобається — гарантуємо. Отже, що ж є заправка картриджів, ціна якої не залишить байдужим навіть самого черствого і скептично налаштованого користувача.

Заправка картриджа лазерного принтера — це процедура, в ході виконання якої спорожнілий витратний матеріал знаходить друге життя, знову стаючи придатним до використання в принтері.